Zažraná máma

podporovatelka mateřské sebejistoty

VIP podpora pro rodiče

Zasloužíš si kontinuální podporu na tvé cestě rodičovstvím!

Individuální programy jsou pro Tebe to pravé, pokud hledáš

 

     • efektivitu,
     • komplexnost,
     • indi-vindi přístup
     • a možnost se na mě kdykoliv obrátit

Na callu spolu probereme, co Tě trápí, jak by sis představoval/a naši spolupráci a jakými způsoby Ti můžu rodičovství zpříjemnit.

 

  Nebudeme zabíhat do podrobností, nebudeme řešit konkrétní věci, zatím se chceme poznat  a zjistit, jestli si lidsky sedneme ;-)

Pokud budeš mít zájem, představím Ti 3měsíční program Rozjasni své rodičovství

a/nebo 6měsíční program Take It Easy

Reference rodičů:

Lucky podpora je opravdu šitá na míru konkrétním potřebám. Nedává žádné univerzální rady, ale opravdu důkladně pochopí situaci a následně poskytuje doporučení, které je člověk schopný aplikovat. Nic neodsuzuje, nenabízí žádná extrémní řešení, do ničeho nenutí, krásně propojuje potřeby moderní západní civilizace s kontaktním přirozeným přístupem a nic nežene do extrému. Během programu jsem měla různé otázky na různá témata a na vše Lucka odpověděla laskavým, ale věcným stylem, zároveň člověka vždy krásně uklidnila. Je znát, že její podpora není jen tak na oko, ale jeví opravdový zájem.

Překvapilo mě, že vše mělo řešení a na konci programu cítím velké zlepšení rodinné pohody. :-)

„Stay cool, act warmly“ vše vystihuje v jedné větě!

Stanislava Cejnarová

maminka jednoho dítěte, absolventka programu Rozjasni své rodičovství

Lucky empatie se nacítit na „můj svět“ mi pomohla se v sobě jako v mámě zorientovat a najít svůj „výchovný potenciál“. V hodně ohledech mne uklidnila a pomohla mi najít řešení na různá nedorozumění, která jsme měli. Hlavní AHA moment pro mě byl, nesrovnávat se s jinými matkami ani ideální verzí matky, kterou jsem si sama vytvořila ve své hlavě. Lucka vás nasměruje na vaše přirozené chování a přirozené mateřství. 😍

Vendula Benešová

designérka udržitelné módy, maminka jednoho dítěte, absolventka programu Rozjasni své rodičovství, www.omform.cz

Být mámou není snadné. A jak děti rostou, je to těžší a těžší. Lucka je skutečný profesionál. Poradila si se všemi mými dotazy. Pomohla mi lépe pochopit povahy mých děti a jak na to jít, aby to vyhovovalo všem členům domácnosti. A to je přesně to, co jsem si z programu chtěla odnést. A jak to u nás vypadá po 6 měsících? Méně hádek, méně rozčilování, více spánku a respektu. Moc děkuji.

Sandra Čermáková

marketingová kotva v moři podnikání, maminka dvou dětí, absolventka programu Take It Easy, www.sandracermakova.cz

Lucky přístup byl hrozne fajn. Neodsuzuje, zasadí věci do kontextu, poradí, podpoří… :) Taky se mi líbilo, že jsem mohla kdykoliv napsat zprávu a ona rychle reagovala. To si myslím zvlášť prvorodičky docela uklidní, když mají takhle někoho na drátě :)
 Lucka ma hrozně laskavý přístup a nesoudí, takže žádná otázka není moc hloupá :)). Příjemně mě překvapilo, jak moc je všestranná – probraly jsme toho plno přes spánek, jídlo, nastavení limitu, pláč, jesle, a mnoho dalšího.
Program se dá nastavit flexibilně, takže si to člověk může rozkouskovat do několika konzultací + je Lucka kdykoliv k dispozici přes FB messenger, popřípadě posílá videa.
Opravdu se mi spolupráce moc líbila a myslím, že i finančně se to vyplatí, opravdu jsem za své peníze dostala kvalitu a i víc, než jsem vlastně čekala. Vidím, jak moc jsem se za ty tři měsíce posunula. V budoucnu bych si to určitě rada zopakovala, je to dobrá investice 🙂

Lucie Štembírková

maminka jednoho dítěte, žijící ve Rwandě, absolventka programu Rozjasni své rodičovství

Jani Vorlíčková

Lucie je prostě úžasná ♥ Nesoudí vás, i když se přiznáte, že vám rodičovství příliš nejde a děláte velké chyby. Je velkým rádcem, má odpověď na cokoli, co vás v tomto ohledu tíží.
A skvělá je i jak používá Teorii typů – otypovaly jsme mě a mého prostředního syna (5 let) s tím, že si s ním vůbec nerozumím a míváme konflikty, které končí velkým pláčem a frustrací nás obou. Zjistily jsme, že jsme každý úplně jiný typ a můj syn je tzv. ”pravidelné” dítě, potřebuje mít hranice, potřebuje, aby věci probíhaly tak, jak jsme si domluvili a z případné změny bývá nešťastný a frustrovaný. Zatímco mě hranice omezují, svazují a řídím se tím, co cítím, a mohu měnit názory i situace podle toho, co mě pro tu danou situaci přijde vhodnější. A to je pro mého syna matoucí a ztrácí ve mě důvěru.
To je taková úleva, když víte jak s tím dítětem mluvit, co je pro něj důležité a jak předcházet konfliktům 🙏♥ Moc děkuju Lucce za její boží přístup a vědomosti ♥

Jani Vorlíčková

průvodkyně pro ženy, maminka tří dětí, absolventka programu Take It Easy, sites.google.com/view/janivorlickova/