Vzpruha pro rodiče

Tápeš, ztrácíš se, řešíte doma nějaký zásek s dítětem?

ZAŽRANÁ MÁMA ti s tím pomůže!

PŘÍLEŽITOSTNÁ VZPRUHA PRO RODIČE

= hodinová online konzultace + tipy na míru a shrnutí do mailu

Co můžeme probrat:

• respektující výchova
• pláč dětí a mateřské výzvy
• společné spaní a spánkový režim dítěte
• nošení dětí, výběr nosítka, kontrola úvazu
• bezplenková komunikační metoda
• tlak okolí a vlastní mateřská kompetence
• kojení (neakutní potíže) a odstavování
• rovnováha v rodině a emoce rodičů
• cokoliv, co tě trápí

1600 Kč

Mohlo by tě zajímat:

JAK KONZULTACE PROBÍHÁ?

Po kliknutí na tlačítko ZAMLUVIT TERMÍN si v Calendly vybereš datum a čas konzultace.

Momentálně nabízím pouze online konzultace přes ZOOM (ke stažení zde). Případně se domluvíme jinak.

Po potvrzení termínu ti do mailu přijde odkaz na meeting, kliknutím na něj se jednoduše připojíš. Můžeš použít pc, mobil i tablet.

Z konzultace nebo její části můžu vytvořit záznam a ten ti poslat.

Součástí konzultace je i má následná práce – vytvářím ti textové shrnutí, ve kterém vypíchnu to nejpodstatnější, co jsme si řekly/i.

CO VŠECHNO JE V CENĚ?

Na každou konzultaci se pečlivě připravuju, chystám doplňující odkazy, příp. videa a obrázky, které pak spolu procházíme.

Z konzultace dostaneš záznam (video nebo audio).

Po konzultaci do mailu posílám společně s fakturou i podrobné textové shrnutí, abys na nic nezapomněl/a a mohl/a ses k tomu jednoduše vracet. Shrnutí oceňují mámy a tátové nejvíc.

Reference rodičů:

Na Lucku jsem se obrátila v dost zoufalé situaci ohledně nočního kojení mého syna. Ačkoliv mám již druhé mimčo, tak jsem se na konzultaci dozvěděla plno nových a zajímavých informací a hlavně praktických tipů, které jsem dříve neznala. Dostala jsem doslova akční plán toho, co mohu v našem případě vyzkoušet a některé tipy mi pomohly k lepšímu spánku. Díky moc za ně! Konzultaci doporučuji v jakékoliv náročné situaci. Nezůstávejte v tom sami, vždy je cesta :-)

Petra Hlavatá

lektorka jógy, maminka dvou dětí www.skoliyoga.cz

Lucie na mne udělala velmi profesionální, ale přitom lidský dojem. Dokáže se velmi dobře napojit na pocity druhého, nesoudí a naslouchá. Na konzultaci si připravila mnoho materiálů, které souvisely s mými tématy, po konzultaci mi ještě další přínosné informace naposílala. Konzultace byla strukturovaná a po jejím skončení jsem dostala shrnutí nejdůležitějších doporučení a tipů, které mi Lucie ušila na míru. Vřele konzultaci s ní doporučuji těm, kteří chtějí pro své dítě to nejlepší, ale občas si nejsou jisti, co to je.

Michala Škrábová

interkulturní psycholožka, maminka dvou dětí

Zažraná máma vám dá pochopení i řešení! S Luckou jsem řešila dvě věci – možnosti zpříjemnění nočního kojení a vztek starší na mladšího. Oboje jsme hravě zvládli. Navíc z konzultací je cítit obrovská zkušenost, přesah, láska. Doporučuji se na Lucii obrátit hned, jakmile něco jen trochu skřípe. Budete koukat, jak se to krásně vyřeší. Díky 💛

Lucie Dědková

podnikatelská mentorka, maminka dvou dětí www.mentorkalucie.cz