fbpx

Konzultace pro rodiče

Tápete, ztrácíte se, máte složitější dotaz?

ZAŽRANÁ MÁMA si na vás udělá čas, vyberte si, kolik ho potřebujete:

JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE

1 hodinové setkání
Online konzultace – dobrá volba pokud řešíte drobné zádrhely s dětmi jednou za čas, potřebujete podpořit nebo ujistit ve svém rozhodnutí.
1000 Kč

3x KONZULTACE

3 setkání + podpora mezi nimi
Balíček tří online konzultací + má podpora přes Messenger nebo mail. Nejlepší možnost pro opravdové vyřešení většiny témat.
3700 Kč

5x KONZULTACE

5 setkání + podpora + videa zdarma
Balíček pěti online konzultací + má podpora + videa a ebooky o výchově v ceně. Ideální pro hledání vlastní cesty rodičovstvím.
10000 Kč

Co se hodí o konzultacích vědět:

TÉMATA KONZULTACÍ

• společné spaní a spánkový režim dítěte
• nošení dětí, výběr nosítka, kontrola úvazu
• bezplenková komunikační metoda
• pláč dětí a mateřské výzvy
• kojení (neakutní potíže) a odstavování
• tlak okolí a vlastní mateřská kompetence
• rovnováha v rodině a emoce rodičů
• respektující výchova
• hledání vaší individuální cesty rodičovstvím
• vaše vlastní rodičovské téma

JAK KONZULTACE PROBÍHÁ

Po kliknutí na tlačítko ZAMLUVIT TERMÍN si v Calendly vyberete datum a čas konzultace. Momentálně nabízím pouze online konzultace přes ZOOM (ke stažení zde). Případně se domluvíme jinak.
V den konzultace vám pošlu odkaz na meeting, kliknutím na něj se jednoduše připojíte. Můžete použít pc, mobil i tablet.
Z konzultace nebo její části můžu vytvořit záznam a ten vám poslat.

CO VŠECHNO JE V CENĚ?

Na každou konzultaci si dělám přípravu, chystám doplňující odkazy, příp. videa a obrázky, které pak spolu procházíme.
Po konzultaci vám exportuju záznam (video nebo audio).
Do mailu vám společně s fakturou pošlu i stručné shrnutí, abyste na nic nezapomněli a mohli se k tomu jednoduše vracet.
V případě doplňujících dotazů nebo nejasností se na mě můžete mezi konzultacemi ještě několikrát obrátit přes Messenger nebo mail.

JAKOU VARIANTU VYBRAT

Pro většinu problémů je nejlepší balíček tří konzultací. Problémy s výchovou a hledání individuální cesty mateřstvím si zaslouží balíček pěti konzultací. Jednorázová konzultace je ideální pro rodiče, kteří se potřebují ujistit, že dělají (cokoliv kolem dětí) správně.
Pokud si nejste jistí, objednejte se na 15minutovou oťukávačku zdarma, podíváme se na to společně. Platnost balíčku konzultací není omezena, takže se nemusíte bát, že byste je nevyčerpali. ;-)
Na Lucku jsem se obrátila v dost zoufalé situaci ohledně nočního kojení mého syna. Ačkoliv mám již druhé mimčo, tak jsem se na konzultaci dozvěděla plno nových a zajímavých informací a hlavně praktických tipů, které jsem dříve neznala. Dostala jsem doslova akční plán toho, co mohu v našem případě vyzkoušet a některé tipy mi pomohly k lepšímu spánku. Díky moc za ně! Konzultaci doporučuji v jakékoliv náročné situaci. Nezůstávejte v tom sami, vždy je cesta :-)
Petra Hlavatálektorka jógy, maminka dvou dětí www.skoliyoga.cz
Lucie na mne udělala velmi profesionální, ale přitom lidský dojem. Dokáže se velmi dobře napojit na pocity druhého, nesoudí a naslouchá. Na konzultaci si připravila mnoho materiálů, které souvisely s mými tématy, po konzultaci mi ještě další přínosné informace naposílala. Konzultace byla strukturovaná a po jejím skončení jsem dostala shrnutí nejdůležitějších doporučení a tipů, které mi Lucie ušila na míru. Vřele konzultaci s ní doporučuji těm, kteří chtějí pro své dítě to nejlepší, ale občas si nejsou jisti, co to je.
Michala Škrábováinterkulturní psycholožka, maminka dvou dětí